F-Alter 2011
|03.-05.11. Karlovac
Ove godine F-alter dolazi u obliku radionice “street arta” pod voditeljstvom Mirana Križanića i Josipa Dujmovića.
U duhu globalnih prosvjeda protiv kaotične i štetne gospodarske svjetske politike, širenja jaza između siromašnih i bogatih slojeva društva, produbljivanja financijske krize, diktatorskih režima i sa zajedničkim ciljem otkrivanja prljavog veša vlada i korporativnih divova, ekipa iz Poluge želi F-alterom doprinjeti globalnom pokretu.
Poziva se sve zainteresirane za suradnju da se prijave na stencil radionicu i kroz umjetnost obogate grad, ali i prenesu poruku o trenutnoj situaciji i potrebi za globalnom promjenom.
Radionica se sastoji od dva dijela na kojima se polaznike educira o stencil tehnici i vodi kroz čitav postupak, od osmišljavanja ideje, do same realizacije.
Početak : četvrtak 03. studenog – Centar za mlade Grabrik, 18-22h
Crtanje stencila : subota 05. studenog – zid uz Kupu sa drežničke strane 10-18h (s pauzom)
Prijave na radionicu primaju se do srijede 02.11. na e-mail udrugapoluga@gmail.com