Jedanaesto izdanje festivala nezavisne glazbe Udar groma – part II
18.10.2025. Stardust klub Karlovac
Druga večer ovogodišnjeg izdanja festivala nezavisne glazbe Udar groma u Karlovac premijerno dovodi nekoliko imena koja su trenutno u vrhu hrvatske i slovenske metal scene: iz Zagreba stiže mladi, sve popularniji death metal sastav Ka’rah. Uz njih, također iz Zagreba, nastupaju i tehnički death metalci In Dakhma, dok iz Ljubljane stižu finalisti slovenskog festivala Špil liga, thrash metal band Black Camo. Kao i proteklih izdanja festival ne može bez lokalnih bendova tako da će posjetitelji nakon dugo vremena ponovno vidjeti Treaviit.
Festival nastavlja raditi po principu “od scene za scenu” kao okupljanje izvođača i fanova, a većina bendova će po prvi puta nastupiti u Karlovcu.
Poveznice na izvođače / bendove:
BLACK CAMO (LJ)
IN DAKHMA (ZG)
KA’RAH (ZG)
TREAVIIT (KA)
Dnevna ulaznica iznosi samo 8 EUR, dok je ulaz za mlade do 18 godina kao i do sad besplatan!!!
Festival organizira udruga KA-MATRIX uz potporu Grada Karlovca i Ministarstva kulture i medija RH uz suradnju sa Savezom udruga KAoperativa i Stardust klubom.
Related Posts
-
Organizirana otimačina prostora
No Comments | Nov 4, 2008 -
EKO PAN: Kako u Karlovcu pokrenuti društveno poduzetništvo?
No Comments | Feb 15, 2023 -
Dirty Old festival #10
No Comments | Jun 5, 2009 -
Zahtjev za trenutnu obustavu rušenja platana u Nazorovoj
No Comments | May 3, 2011

