Odlični japanski stoner doomeri u Timeu
Najdraži su mi mali gigovi od kojih puno ne očekujem. Jedan od takvih bio je i nastup japanski stonera Church of Misery u zagrebačkom Time clubu. Kao predgrupa nastupio je domaći Throm nakon kojih su Church’s krenuli svojom mješavinom ranog Black Sabbath sounda pomiješanog modernim a la Pantera izričajem.
Japanci su pokazali zavidno gospodarenje svojim instrumentima, zanimljive minijature, korištenje old school analognetehnologije i stage nastup na razini velikih staionskih sastava.
Jako lijepo, simpatično i pošteno odsvirano u “rudarskom” okružju dobro popunjena Tajma.
![]() |
| Church_of_Misery u Timeu, Zagreb, Croatia, 4.5.2009. |
Related Posts
-
Po šumama i gorama na Punk Rock praznike
No Comments | Sep 7, 2011 -
EURO TRAIN TRASH TOUR 2008
No Comments | Sep 9, 2008 -
Monte Paradiso, to smo mi…
2 Comments | Aug 8, 2010 -
LEDeni vikend započeo na Dubovcu
No Comments | Jul 2, 2011
About The Author
planetmagazin
One Comment



Sasvim solidan bend. Moćan stoner/sludge zvuk, i izvrsna ritam sekcija.
..Na tragu Electric Wizard i Sourvein.